Zakynthos

WHITE OLIVE ELITE 5*

Nasz najnowszy obiekt, którego otwarcie miało miejsce w 2019 rok. W odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów uruchomiliśmy jeden z nielicznych, pięciogwiazdkowych hoteli na Zakynthos w kurorcie Laganas. Zapewnij sobie ekskluzywny odpoczynek w niedalekiej odległości od centrum rozrywkowego miasta! Polecamy wszystkim wymagającym Klientom!

WHITE OLIVE PREMIUM LAGANAS 4*


Drugą z naszych propozycji jest hotel należący do sieci White Olive, która jest marką Rainbow. Ten czterogwiazdkowy, wyremontowany, nowoczesny obiekt zapewni Ci wspaniały wypoczynek. Nowoczesne pokoje, przestronna i powiększona restauracja, taras wypoczynkowy oraz siłownia to tylko niektóre z plusów tego hotelu. Polecamy dla wszystkich!

LESANTE BLU EXCLUSIVE BEACH RESORT 5*

Ten hotel to wyjątkowy obiekt w naszej ofercie. Dlaczego? Położony jest w pięknej okolicy z niezwykłym widokiem na Morze Jońskie! To luksusowy obiekt, który zaprasza w swoje progi gości powyżej 16 roku życia. Ten 5* hotel został stworzony z myślą o wymagającym kliencie. Wokół spokój, cisza i prywatna, piaszczysta plaża do wyłącznej dyspozycji gości hotelowych. sporo rozrywek

COMMODORE 3*

Hotel Commodore to nasza pierwsza propozycja na budżetowe wakacje. To obiekt trzygwiazdkowy z formułą all inclusive i serwisem plażowym w cenie! Hotel położony jest w niewielkiej miejscowości Argassi na wzgórzu z pięknym widokiem na okolicę. W niewielkiej odległości od lotniska dzięki czemu transfer to dosłownie chwila.

IKAROS HOTEL 3*

To propozycja dla wszystkich, którzy szukają naprawdę tanich wczasów all inclusive ! Jeśli w ciągu dnia planujesz eksplorować wyspę Zakynthos, a w nocy szukasz bogatego życia nocnego, to Ikaros Hotel jest dla Ciebie. Sprawdź naszą ofertę na tani wypoczynek !

 

Co warto zobaczyć na Zakynthos


Zakynthos – stolica wyspy, gdzie możemy odwiedzić górujący nad miastem zamek, wiele interesujących kościołów, znajdujących się w starej części miasta, a także Muzeum Bizantyjskie, w którym znajduje się bogata kolekcja poświęcona historii miasta i wyspy.
Navagio, czyli Zatoka Wraku – najsłynniejsze, a zarazem najczęściej odwiedzane miejsce na wyspie, i to pomimo tego, że można się tu dostać jedynie drogą morską. Mowa o niewielkiej plaży, pokrytej białym, gruboziarnistym piaskiem, na której znajduje się wrak zardzewiałego statku.
Skopos – ciekawa miejscowość, gdzie oprócz wielu średniowiecznych kościołów znajduje się ciekawe bizantyjskie muzeum, w którym można podziwiać przepiękne zabytki sztuki jońskiej, pochodzące nie tylko z Zakynthos, ale i z okolicznych wysp.
Anafonítriá – miejscowość leżącą w północnej części wyspy, gdzie znajduje się najstarszy bizantyjski klasztor na Zakynthos.
Marathiá – nadmorskie jaskinie, znajdujące się na południowo zachodnim krańcu wyspy niedaleko miejscowości Kerí.
Kambi – niewielka miejscowość w zachodniej części wyspy, koło której znajduje się majestatyczny, 300-metrowy klif, skąd można podziwiać przepiękne zachody słońca.
Półwysep Vassilikós – oprócz malowniczego szczytu góry Skopós i fantastycznych zatok znajdziesz też na wpół dzikie plaże.
Zatoka Laganás – najdłuższa plaża na wyspie pokryta drobniutkim piaskiem. Jest to również miejsce, gdzie żółwie morskie składają jaja.
Argali – piaszczysta plaża z licznymi zatokami, znajdująca się na wschodnim wybrzeżu koło wioski o takiej samej nazwie.
Marathon – malutka wysepka z pięknym piaszczystym cyplem, leżąca pośrodku zatoki Laganás, na wysokości plaży Porto Koukla. Można się tam dostać łódką.