Riwiera Turecka

Lonicera Resort and Spa 5*

Fantastyczny hotel o wesołej, klubowej atmosferze. Hotel sprawdzony i doceniony przez naszych Klientów. W tym sezonie możliwość wykupienia zakwaterowania w nowo wybudowanym budynku 5* z pięknymi, przestronnymi pokojami. Polecamy szczególnie rodzinom z dziećmi z uwagi na duży teren hotelu i bardzo szeroki wybór atrakcji. Duży plus za piękną, piaszczystą plażę z łagodnym zejściem do morza – idealną nawet dla najmłodszych.

Lonicera World 5*

Doskonały hotel o wesołej, klubowej atmosferze. Hotel w ofercie od wielu sezonów – sprawdzony i doceniony przez naszych Klientów. W tym sezonie większy wybór typu zakwaterowania pozwoli na dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb. Polecamy szczególnie rodzinom z dziećmi z uwagi na duży teren hotelu i bardzo szeroki wybór atrakcji. Duży plus za piękną, piaszczystą plażę z łagodnym zejściem do morza – idealną nawet dla najmłodszych.

Andriake Beach Club Hotel 4*

Idealny hotel na rodzinne wakacje oraz dla osób które cenią spokojne otoczenie hotelu. Hotel zapewnia szereg atrakcji, dzięki którym nie sposób się nudzić. Dodatkową zaletą jest piękna plaża i pokoje standardowe które komfortowo pomieszczą nawet czteroosobową rodzinę.

Kimeros Park Holiday Village 5*

Wymażony hotel na błogie, rodzinne wakacje! Osoby, które cenią sobie wypoczynek w hotelu zapewniającym szereg atrakcji oraz komfortową architekturę w otoczeniu naturalnego piękna, tuż przy plaży będą zachwycone! Dodatkowym atutem jest bliskość Kemer. Polecamy również wymagającym Klientom.